23 листопада, в залі засідань Покровської районної ради відбулося онлайн засідання колегії та апаратна нарада Покровської райдержадміністрації під головуванням Андрія Бондаренка — голови райдержадміністрації.
23.11.2021 в 17:28
У заході в онлайн режимі взяли участь члени колегії райдержадміністрації, керівники об’єднаних територіальних громад Покровського району, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
В ході проведення колегії було розглянуто такі питання:
1. Про вдосконалення харчування в шкільних та дошкільних закладах освіти.
2. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 17 березня 2021 року 204/5-21 «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2021 році»
На апаратній нараді було розглянуто три нагальні питання:
1. Про реалізацію програми Президента України «Зелена країна» в Покровському районі.
2. Про стан проходження опалювального сезону 2021-2022 років у Покровському районі
3. Про вакцинацію населення територіальних громад району від COVID-19
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/260223646_2013638315469709_8257996666707771637_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/260146894_2013638515469689_8692152106650288048_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/259497513_2013638655469675_6644840195108089549_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/259571743_2013638455469695_8900665500888412445_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/259883619_2013638332136374_4337020492245243052_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/260126718_2013638612136346_2378013622452124345_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/260146894_2013638515469689_8692152106650288048_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/260351527_2013638415469699_911094807763607547_n.jpg)