17 вересня наша країна відзначає День рятівника України.

15.09.2023 в 21:46

15 вересня 2023 року голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом з в.о.голови Покровської районної ради Юрієм Середою взяли участь в урочистостях до свята, які відбулись в м. Покровськ, за участі начальника Покровської міської військової адміністрації Сергія Добряка його заступників та представників пожежно- та гірничорятувальних загонів Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Керівники Покровського району та Покровської міської територіальної громади подякували рятувальникам за їхні професіоналізм та самовіддану роботу. Знагоди відзначення Дня рятівника та 100-річчя Покровського району відзначили представників мужньої професії медалями «За оборону рідної держави», «Хрест громадянських заслуг», Почесними грамотами та подяками Покровської районної та міської ВА.