12 листопада 2021 року відбулась районна комісія по осінньому призову 2021 року під головуванням Володимира Колосова, голови районної комісії, заступника голови райдержадміністрації.
14.11.2021 в 10:24
Розглянуті були наступні питання: 1)Про призов на строкову службу, громадян , які досягли 18 річного віку і до 27 років , які не мають протипоказань та відстрочок,
згідно Указу Президента №71/2021 https://www.president.gov.ua/documents/712021-36821.
2) Про відстрочку від призову , тих хто навчається на денній формі в училищах чи університетах, в інтернатурі, аспірантурі, або докторантурі. громадянам за сімейними обставинами, для продовження професійної діяльності та за станом здоров’я. 3) Про звільнення від призову в запас громадян, які досягли 27 річного віку.
Пам’ятайте, що захист Батьківщини – це Конституційний обов’язок! (стаття 65 Конституції України https://zakon.rada.gov.ua перелік причини на надання відстрочки https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2232-12#Text
стаття 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/255398539_2006612742838933_1381156836776570364_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/255047196_2006612782838929_5000531469359274825_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/255069564_2006612806172260_8095769804970260746_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/255072313_2006612752838932_5266374753172946234_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/255340175_2006612772838930_1910649199561824992_n.jpg)