[bvi]
  • Українська
  • English

Проект розпорядження голови Покровської районної державної адміністрації ” Про організацію громадських  робіт на 2019 рік”

18.01.2019 в 13:37

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Про організацію

громадських  робіт на 2019 рік

Відповідно до статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», статтей 6, 24, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  пункту 7 Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 20 березня 2013 року № 175, та з метою забезпечення тимчасової зайнятості незайнятого населення для виконання суспільно – корисних видів робіт, які сприятимуть соціальному розвитку Покровського району:

1. Організувати у 2019 році проведення громадських робіт для безробітних та інших категорій осіб, шляхом створення тимчасових робочих місць на території Покровського району за участю Покровського міського центру зайнятості Донецької області.

2. Затвердити:

1) перелік видів громадських робіт, які організовуються на території Покровського району у 2019 році, що мають суспільно – корисну спрямованість та відповідають потребам громад і сприяють їх соціальному розвитку (додається).

2) перелік роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт  у 2019 році (додається).

3. Рекомендувати роботодавцям, яким необхідні робітники на проведення громадських робіт:

1) у разі виникнення потреби в організації громадських робіт укласти договір з Покровським міським центром зайнятості Донецької області на проведення таких робіт;

2) створити тимчасові робочі місця для проведення громадських робіт;

3) укласти строкові трудові договори з особами, що беруть участь у громадських роботах.

4. Фінансування організації громадських робіт здійснювати за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

5. Юридичному відділу райдержадміністрації (Зима) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.

6. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

7. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на Покровський міський центр зайнятості Донецької області (Толмачов), контроль – на першого заступника голови райдержадміністрації Зябрева О.А.

Проект розпорядження голови Покровської районної державної адміністрації ” Про організацію громадських  робіт на 2019 рік”

Перелік видів громадських робіт, які організовуються на території Покровського району у 2019 році, що мають суспільно – корисну спрямованість та відповідають потребам громади і сприяють її соціальному розвитку

Перелік роботодавців за участю яких планується організація громадських робіт у 2019 році

print