[bvi]
  • Українська
  • English

За серпень ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в оселі понад 270 тисяч родин на Донеччині

01.09.2022 в 15:00

Sorry, this entry is only available in Українська.

Протягом серпня попри активні бойові дії енергетикам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання понад 270 тисяч родин. За місяць світло повернули у оселі жителів понад 400 населених пунктів. Усього ж з початку повномасштабного вторгнення фахівці енергокомпанії відновити енергопостачання понад 2,7 млн домогосподарств у Донецькій області. Енергетики продовжують працювати та докладають максимум зусиль, щоб забезпечити жителів Донеччини електроенергією.
Протягом минулого місяця на території області тривали активні бойові дії. Масовані обстріли, ракетні та авіаудари продовжували руйнувати електроінфраструктуру регіону. Попри важку ситуацію аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових змогли відремонтувати низку пошкоджень мереж та повністю чи частково повернути світло в оселі мешканців 413 населених пунктів. Знову зі світлом 271 906 родин.
Зокрема за вчора фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повернули живлення в оселі 8,3 тисяч родин у Краматорському, Покровському, Бахмутському та Волноваському районах. Повністю чи частково світло повернули у 14 населених пунктів.
Ситуація в області залишається надзвичайно важкою. Наразі без електропостачання – 87 населених пунктів, де енергетики не мають змоги працювати та немає дозволу на проведення робіт від військових. Найскладніші напрямки – Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський, Слов’янський. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 190 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
Електромонтери ДТЕК Донецькі електромережі разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших харчових продуктів та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати країну у складних умовах.
Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

print