[bvi]
  • Українська
  • English

День визволення України від фашистських загарбників

28.10.2022 в 7:57

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Шановні земляки! Дорогі ветерани Другої світової війни!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!
В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо
всіх, чиє життя забрала війна. Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається ваш приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги. Шановні ветерани, зичимо вам міцного здоров’я, благополуччя, душевного спокою, оптимізму, любові та уваги рідних.
У часи сьогодення, на жаль, історія повторюється, в Україні гинуть її кращі сини і доньки. Зі зброєю в руках вони захищають нашу Україну.
Бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім мешканцям району здоров’я, добробуту, тепла й затишку. Хай будуть мир і злагода на рідній українській землі!
Слава Україні! Героям Слава!

райдержадміністрація, районна рада

print