[bvi]
  • Українська
  • English

Зі світлом ще 1,1 тисяча родин: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує відновлення мереж після обстрілів

06.06.2024 в 12:10

Sorry, this entry is only available in Українська.

Попри постійні обстріли Донеччини енергетикам ДТЕК Донецькі електромережі за останню добу вдалося відновити пошкоджені ворогом лінії та обладнання і відновити електропостачання 3 населених пунктів, знеструмлених через активні бойові дії. Світло повернулося в оселі 1,1 тисячі родин. Енергетики роблять усе можливе для відновлення світла на Донеччині щойно це стає можливим, щоб підтримати місцевих жителів у важкій ситуації постійних бойових дій.

За 5 червня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових повернути електрику у 3 населених пункти прифронтової Донеччини. Знову підключені до електрики оселі 1 133 родин.

Донеччина так само залишається зоною найбільш активних бойових дій. ворожі обстріли продовжують руйнувати мирні міста та села, так само знищуючи енергоінфраструктуру регіону.

Через постійні ворожі обстріли фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 834 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print