[bvi]
  • Українська
  • English

За тиждень ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити світло для понад 42 тисяч родин прифронтової Донеччини

19.02.2024 в 12:02

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

З 12 по 18 січня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових виконати низку ремонтів мереж. Це дало змогу повернути електрику в оселі жителів 78 населених пунктів. 42 тисячі родин знову мають доступ до електропостачання. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За тиждень аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити світло у 78 населених пунктах. 42 160 родин прифронтової Донеччини знову мають світло в оселях.
У тому числі за вихідні енергетики змогли відремонтувати низку пошкоджень та відновити світло для 1,4 тисяч родин в 6 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли.
Через активізацію бойових дій на Донеччині зберігається важка ситуація. За інформацією Вадима Філашкіна, очільника області, за добу ворог 14 разів обстріляв населені пункти регіону.
Через постійні обстріли фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 726 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print