[bvi]
  • Українська
  • English

За два дні ДТЕК Донецькі електромережі зміг повернути світло в оселі понад 8 тисяч родин

23.05.2024 в 11:56

Sorry, this entry is only available in Українська.

За 21 та 22 травня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових відновити електропостчання 15 населених пунктів на Донеччині, знеструмлених через обстріли. Знову з електрикою домівки понад 8 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За останні дві доби фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відремонтувати низку пошкоджень мереж через обстріли та повністю чи частково відновити електрику у 15 населених пунктах. До домівок 8 419 родин знову повернулося світло.

Важка ситуація на Донеччині зберігається. За інформацією очільника області Вадима Філашкіна, за останню добу ворог 21 раз обстріляв населені пункти регіону. Обстріли продовжують руйнувати мирні міста та села, знищуючи у тому числі енергоінфраструктуру. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 820 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print