[bvi]
  • Українська
  • English

Ще понад 7 тисяч родин зі світлом: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує ремонти мереж після обстрілів

19.05.2024 в 20:56

Sorry, this entry is only available in Українська.

За 18 травня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових усунути низку пошкоджень мереж та обладнання та повернути електропостачання у 3 населених пункти Донеччини. Знову мають електрику в оселях понад 7 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За вчора фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання 3 населених пунктів. Світло повернулося в домівки 7 430 родин.

Обстріли на Донеччині тривають і продовжують руйнувати мирні міста та села, знищуючи у тому числі енергоінфраструктуру. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 816 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print