[bvi]
  • Українська
  • English

Ще для 3,2 тисяч родин відновив електрику ДТЕК Донецькі електромережі за добу

11.01.2024 в 14:12

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

За 10 січня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових повністю чи частково відновили електропостачання 7 населених пунктів. Знову зі світлом оселі 3,2 тисяч родин прифронтового регіону. Енергетики розпочинають ремонти мереж одразу, щойно стихають обстріли та військові надають доступ до виконання робіт.

Протягом доби спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло у 7 населених пунктів, постраждалих через бойові дії. До електропостачання знову підключені оселі 3 271 родини.

В Донецькій області продовжуються бойові дії. Тривають обстріли. За інформацією Донецької ОВА, зокрема, вночі ворожого удару зазнав Мирноград. Під обстрілами й інші населені пункти регіону.

Через активні обстріли на Донеччині постійно ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 687 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює понад 60 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print