[bvi]
  • Українська
  • English

Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути енергопостачання для понад 5 тисяч родин

21.11.2022 в 9:58

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

енергопостачання для понад 5 тисяч родин
За 18 листопада фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли виконати низку ремонтів та відновити електропостачання жителям 6 населених пунктів на Донеччині, знеструмлених через обстріли. Світло вдалося повернути понад 5 тисячам родин. Енергетики розпочинають ремонти щойно це стає можливим, щоб підтримати жителів області у важкій ситуації постійних бойових дій.
Протягом доби спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електрику в 6 населених пунктах, постраждалих через активні та постійні бойові дії. Знову отримують електропостачання 5059 родин.
Донецька область залишається ареною важких та постійних бойових дій.
Поки що без електропостачання залишаються 100 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 269 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
Нагадаємо, що ситуація в енергосистемі залишається складною. Тож закликаємо всіх клієнтів підтримати енергетиків у боротьбі на енергофронті. Для цього споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00. Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

print