[bvi]
  • Українська
  • English

На Донеччині продовжується формування бригад “Гвардії наступу”

01.03.2023 в 8:55

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Про формування на Донеччині бригад “Гвардії наступу” йшлося на брифінгу директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації Ігоря Бойко.
– Наша область теж бере участь у формуванні бригад “Гвардії наступу”. У Покровську та Краматорську організовані рекрутингові центри, де працюють співробітники поліції, Нацгвардії і прикордонники, які готові прийняти всіх бажаючих, надати їм вичерпну інформацію, – зазначив Ігор Бойко.
Він також нагадав про відмінності набору до штурмових бригад від мобілізації до Збройних Сил України: до “Гвардії наступу” йдуть за контрактом, і відповідно після закінчення війни ці добровольці зможуть і надалі проходити службу за контрактами у відповідних структурах – поліції, Нацгвардії чи ДПСУ.
Нагадаємо, раніше начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомляв, що “мешканці Донеччини беруть активну участь у цьому процесі — і, безперечно, зроблять свій внесок у визволення окупованих територій”.

print