[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі за тиждень вдалося відновити світло у 32 населених пунктах, знеструмлених через обстріли

28.02.2024 в 11:35

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

З 19 по 25 лютого фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових виконати низку ремонтів мереж та повернути електропостачання 32 населених пункти Донеччини. 31,7 тисяч родин знову мають доступ до електропостачання. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Попри постійні обстріли енергетики працюють та відновлюють електропостачання регіону. За останній тиждень аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити світло у 32 населених пунктах. 31 732 родини прифронтової Донеччини знову мають світло в оселях.

У тому числі за вихідні енергетики змогли відремонтувати низку пошкоджень та відновити світло для 18,4 тисяч родин у 13 населених пунктах, знеструмлених через постійні обстріли регіону.

За інформацією Донецької ОВА, обстріли регіону тривають. Продовжуються ракетні та авіаудари. Зокрема, минулої доби ворог 10 разів обстріляв населені пункти Донеччини.

Через активні обстріли на Донеччині постійно ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 734 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print