[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 7 населених пунктів за добу

28.05.2024 в 12:58

Sorry, this entry is only available in Українська.

За вчора аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових повністю чи частково відновити електрику у 7 населених пунктах на Донеччині, постраждалих через бойові дії. електропостачання повернулося в оселі 1,7 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.
27 травня попри постійні обстріли регіону фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло жителям 7 населених пунктів. Електропостачання відновлене у домівках 1 759 родин.
Важка ситуація на Донеччині зберігається. За інформацією очільника області Вадима Філашкіна, за останню добу ворог 16 разів обстріляв населені пункти регіону. Обстріли продовжують руйнувати мирні міста та села, знищуючи у тому числі енергоінфраструктуру. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 825 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print