[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло для 18,7 тисяч родин за тиждень

15.04.2024 в 15:52

Sorry, this entry is only available in Українська.

З 8 по 14 квітня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання для мешканців 73 населених пунктів, постраждалих внаслідок постійних ворожих атак. 18,7 тисяч родин знову мають світло в своїх оселях. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електрики у прифронтовому регіоні, щойно це стає можливим.

Минулого тижня масштабні ворожі обстріли Донеччини тривали. Загалом за цей період фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути електрику жителям 73 населених пунктів. 18 693 родини знову зі світлом.

На Донеччині зберігається важка ситуація. За інформацією Вадима Філашкіна, очільника області, за минулу добу ворог 12 разів обстріляв населені пункти регіону.  Зокрема, під ракетний удар потрапили околиці Покровська та Слов’янськ.

Через постійні обстріли фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 782 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Загалом з 24 лютого 2022 фахівці енергокомпанії повернули світло понад 7,3 млн родин* на Донеччині.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print