Застосування РРО та ведення КОРО: що нового?

14.03.2019 в 11:29

Центр обслуговування платників Олександрівської ДПІ  Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що з 1 жовтня 2018 року порядок застосування книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) зазнав істотних змін. Завдяки змінам, внесеним наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2018 № 773,  відтепер суб’єкти господарювання можуть прийняти рішення про те, що у випадках виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій (далі РРО) або відключення електроенергії, проведення розрахункових операцій не здійснюється до моменту належного підключення резервного РРО або включення електроенергії.

Наказ скасовує також вимогу вклеювати звітні чеки в КОРО наприкінці кожного дня, тож суб’єкт господарювання може повністю перейти на електронний облік розрахункових операцій, але при цьому має зберігати щоденні фіскальні звітні чеки (щоденні Z-звіти) в електронній формі протягом строку, визначеного п. 44.3 Податкового кодексу України.

print