В районі вшанували пам’ять загиблих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

24.04.2020 в 13:47

24 квітня 2020 року в смт Новоекономічне біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС відбулась церемонія покладання квітів та траурних композицій до підніжжя пам’ятника, а також вшанування пам’яті загиблих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.
В заході взяли участь голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко, голова Новоекономічної селищної ради Тетяна Хлопяник, 2 ліквідатора.
Захід відбувся з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».
З нагоди роковин Чорнобильської катастрофи 10 ліквідаторів, що мешкають на території району отримали грошову допомогу за рахунок коштів районного бюджету по 500 грн. кожному.