В Покровському районі відзначили День Гідності та Свободи

20.11.2020 в 11:53

20 листопада 2020 року у всіх сільських та селищних радах Покровського району пройшли заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи, серед яких тематичні години, покладання квітів, уроки мужності, церемонії урочистого підняття Державного Прапора України та інше.

Цього дня в Сергіївській сільській раді відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку. В заході взяли участь керівник апарату Покровської райдержадміністрації Світлана Рогоза, в.о. Сергіївського сільського голови Світлана Купець, працівники сільської ради.

Світлана Рогоза  привітала присутніх та зазначила, що сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Сотня активістів віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. За цю боротьбу заплачено страшну ціну.

У час важких випробувань всім нам необхідно об`єднати зусилля. Від кожного з нас залежить, в якій країні житимемо ми і наші нащадки.

В ході заходу всі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та пам’ять воїнів, що і сьогодні у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави продовжують гинути на Сході України.