Зустріч голови Донецької ОДА з населенням району

27.07.2020 в 17:02

27 липня 2020 року у сесійній залі Покровської міської ради під головуванням голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка відбулася зустріч з населенням Покровського району та міста Покровська. В заході взяли участь очільники поліції, прокуратури, СБУ області, голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко та представники Покровської міської ради.

В ході зустрічі мешканцями району були порушені питання щодо будівництва водогону в селі Срібне, заборгованості вугледобувних підприємств місцевим бюджетам, проведення реконструкції Мирноградських очисних споруд, відкриття полювання та інші питання, які турбують мешканців району.

Губернатор під час зустрічі надав обґрунтовану інформацію з піднятих питань та визначив окремі доручення щодо їх вирішення.