Зі святом Вас-захисники!

14.10.2019 в 8:00

Шановна жителі Покровського району!!

Прийміть найщиріші вітання від імені районної державної адміністрації і районної ради з нагоди відзначення цих особливих свят, з особливими словам вдячності згадаємо всіх захисників України: починаючи з ватажків українського козацтва та теперішніх воїнів АТО, які сьогодні ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.

Тож щиро зичимо всім нам  миру та спокою, а вам, дорогі захисники України, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим оселям.

Також в цей день надсилаємо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо всім їм міцного здоров’я.

Бажаємо всім захисникам Батьківщини  нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.