Заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников з робочим візитом відвідав будівництво Миколаївської амбулаторії

12.11.2020 в 12:18

11 листопада 2020 року заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников з робочим візитом відвідав будівництво Миколаївської амбулаторії в с. Миколаївка (Миколаївської сільської ради), яке ведеться за Програмою Президента України «Велике будівництво».

В заході також взяли участь в.о. голови  райдержадміністрації Сергій Новіков, головний лікар КНП «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Овчаренко та Миколаївський сільський голова Дмитро Федаш.

В ході візиту присутні проінспектували стан будівельних робіт Миколаївської амбулаторії.