Засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

29.01.2022 в 19:24

28 січня 2022 року під головуванням першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігора МОРОЗА відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у форматі відкоконференції.

У нараді взяли участь перший заступник голови Покровської райдержадміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія ЮРЧЕНКО, начальник управління питань розвитку територій та інфраструктури райдержадміністрації Олександр ФОМЕНКО

Під час засідання було проаналізовано стан і перспективи погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов”язкове державне страхування та заборгованості з податків та зборів перед бюджетом підприємствами області.