ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ

22.03.2019 в 16:27

22 березня 2019 року в приміщенні Донецької торгово-промислової палати відбулося засідання комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування Донецької торгово-промислової палати за участю представників департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації, Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, сектору Державної регуляторної служби України в Донецькій області, ПАТ «Державний ощадний банк України» представників сільськогосподарських товаровиробників, місцевих органів виконавчої влади місцевого самоврядування.

У засіданні комітету приймав участь начальник управління агропромислового розвитку Покровської райдержадміністрації Романюк Василь Олександрович.

На даному заході були розглянуті питання щодо перспектив розвитку меліорації земель та водного господарства на території області, питання державного нагляду (контролю) в умовах закінчення мораторію на перевірки, а також умови фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників від ПАТ «Державний ощадний банк України».

Також були обговорені питання взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування із суб’єктами господарювання щодо запобігання отруєнню бджіл шляхом дотримання вимог законів України «Про бджільництво», «Про пестициди та агрохімікати» та «Про захист рослин», застосування можливостей системи моніторингу процесу хімічної обробки рослин «Гранд Експерт» (Grand Expert) та оповіщення бджолярів про планові обробки посівів сільськогосподарських культур засобами захисту рослин.