Засідання комісії з розгляду заяв щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

17.02.2023 в 11:22

16 лютого 2023 року під головування першого заступника Покровської райдержадміністрації Володимира КОЛОСОВА відбулось чергове засідання комісії з розгляду заяв щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України на якому розглянуті були питання проведення перерахунку грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до пункту 16 «Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280, у зв’язку зі зміною опосередкованої вартості спорудження 1 кв. метра (20473 грн.) загальної площі житла відповідно до Наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 17 листопада 2022 р. № 214 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» 17 особам, даної категорії, які проживають на території Курахівської та Криворізької територіальних громад Покровського району.