Засідання колегії райдержадміністрації

24.06.2020 в 13:19

24 червня 2020 року в Покровській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Бондаренка в онлайн-режимі відбулось засідання колегії райдержадміністрації, в роботі якої взяли участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.

В ході колегії райдержадміністрації були заслухані питання про стан боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, захисту прав і свобод громадян на території Покровського району та про забезпечення пожежної безпеки і недопущення пожеж та надзвичайних ситуацій під час підготовки збору нового врожаю, заготівлі грубих кормів у 2020 році.