Засідання колегії райдержадміністрації

28.04.2021 в 11:26

28 квітня 2021 року в Покровській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Бондаренка в он-лайн режимі відбулось засідання апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі якої взяли участь голови та заступники голів територіальних громад Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.

На апаратній нараді присутні розглянули питання про стан реалізації інфраструктурних проєктів у рамках програми Президента України «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» у Покровському районі у 2021 році та про стан виробничих можливостей підприємства та майстерень установи «Селидівська виправна колонія № 82».

В ході колегії райдержадміністрації були заслухані питання про фінансовий стан району в умовах децентралізації, про підсумки завершення опалювального сезону 2020-2021 років та заходи щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до опалювального сезону 2021-2022 років.