ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД ІНФІКУВАННЯ COVID-19 У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ

12.10.2022 в 12:53

Вірус SARS-CoV-2 (збудник COVID-19) передається від людини до людини
краплинним та контактним шляхами. Тому в місцях великого скупчення людей є високий
ризик передачі інфекції.
Під час користування громадським транспортом може бути важко дотримуватись фізичного дистанціювання. Тому ретельне дотримання правил респіраторного захисту та гігієни рук є ключовими заходами безпеки.
Звичайно ж, за можливості, найкраще уникати користування громадським транспортом. Якщо ви все ж вирішили користуватися громадським транспортом, перед тим як зайти у нього необхідно надягти захисну маску (відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.20 №23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг
з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної
хвороби (COVID-19)»). Під час поїздки у транспорті важко уникнути контакту з потенційно забрудненими
поверхнями та предметами: поручнями, сидіннями, готівкою тощо. Тому після виходу слід пам’ятати, що руки забруднені і ними не можна торкатись обличчя, особливо очей, рота і носа. За першої ж можливості, руки слід вимити водою з милом протягом 20-40 секунд або обробити дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%. В період з 05.10.2022 по 11.10.2022 зареєстровано 55 випадків захворювання на коронавірусну хворобу (за попередній тиждень зареєстровано 66 випадків): Добропільська ОТГ – 22 випадки, Білозерська ОТГ – 18 випадків, Криворізька ОТГ – 9 випадків, Шахівська ОТГ – 6 випадків».
Бережіть себе та своїх рідних!

Добропільська філія ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ»