XIX Всеукраїнська «Універсіада»

25.02.2019 в 17:04

XIX Всеукраїнська «Універсіада»

XIX Всеукраїнська «Універсіада» (конкурс науково-дослідницьких робіт учнів) пройшла 23 лютого 2019 року на базі Київського Міжнародного університету.

Вже в четвертий раз учні Покрвського району приймають участь в цьому заході. І кожний раз у нас є призові місця.  В цьому році наш район представляли Бєлкова Софія з Малинівського НВК та Гребенюк Катерина, учениця Новоекономічної ЗОШ I-IIIст., обидві учениці 9 класів. Соня захищала роботу « Хімічний склад грунту» на секції хімії, а Катерина з роботою «Жувальна гумка – небезпечна насолода» виступала на секції медицина.

За підсумками журі роботи наших дівчат визнані найкращими . Обидві стали переможцями на своїх секціях – I місця. Вітаємо дівчат  та їхніх керівників з перемогою.