Взаємодія Покровського міського центру зайнятості з виконавчими органами сільських та селищних рад Покровського району

23.01.2020 в 16:47

23 січня 2020 року відбулась скайп – конференція директора Покровського міського центру зайнятості Донецької області Толмачова Миколи Івановича із Гришинською сільською радою, бюджетними організаціями, які розташовані та ведуть діяльність на території ради.
Під час заходу обговорювались питання, які знаходяться в межах компетенції служби зайнятості, у тому числі: послуги служби зайнятості, взяття на облік безробітних, інноваційні підходи в її роботі, збереження робочих місць, реалізація державної політики у сфері зайнятості населення, проведення громадських робіт перспектива 2020року. Гришинський сільський голова  Ольга Біленко повідомила що завдяки плідної співпраці у 2019р.,завдяки службі зайнятості приведено до ладу територію сільської ради.
Директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області зосередив увагу учасників скайпу на правових аспектах організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.