Виїзні прийоми громадян – наближення пенсійних послуг до мешканців с. Сонцівка

14.05.2019 в 9:36

13 травня 2019 головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела виїзний прийом громадян в Сонцівській сільській раді.

Олена Карабанова розповіла про умови призначення та порядок нарахування пенсій різних видів, назвала основні складові, які впливають на розрахунок їх розміру.

Головний спеціаліст пояснила громадянам щодо залежності розміру пенсії від офіційного заробітку, сплачених страхових внесків, тривалості страхового стажу.

Також фахівець Фонду ознайомила мешканців Сонцівки з веб-порталом Пенсійного фонду України, що надає громадянам можливість здійснювати постійний контроль за даними, які можуть впливати на їх пенсійні права, зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, у тому числі СМС-інформування та довідки з QR-кодом, які дійсні для оформлення субсидій, а також пред’явлення в банківських установах.