Вітання з 8 березня

07.03.2019 в 10:59

Дорогі жінки!
З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня.
Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
Шановні жінки – бабусі, матері, дружини, сестри, доньки, невістки, подруги! Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідні терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам.
Від усієї душі бажаємо вам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!
Зичимо щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому.

Голова райдержадміністрації                                                                           А.В. Шишко