Відзначення Дня Соборності України

22.01.2020 в 16:22

22 січня 2020 року з нагоди відзначення Дня Соборності України в 20 сільських та селищних радах Покровського району пройшли урочисті заходи, покладання квітів, святкові лінійки, уроки державності, тематичні виставки, літературні бесіди та інше.

Цього дня керівник апарату Покровської райдержадміністрації Світлана Рогоза взяла участь в мітингу до Дня Соборності України «Соборна мати Україна-одна для всіх як оберіг», який відбувся в Сергіївському центрі культури та дозвілля, на заході також були присутні учні, місцеві жителі.

У своєму виступі Світлана Володимирівна побажала всім натхнення, добробуту, миру та злагоди, любові до рідного краю задля здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної заможної України.

В ході заходу учні Сергіївського начально-виховного комплексу виконували пісні про Україну, представили театральну постанову та тематичний танець.

Наприкінці заходу відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.