Відеоконференція

11.02.2022 в 13:31

10 лютого відбулася відеоконференція з керівниками органів управління фізичною культурою і спортом рад територіальних громад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій.

У нараді, яка була ініційована Управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації, взяла участь головний спеціаліст управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації Ірина КОЗИНЕЦЬ.

На нараді були розглянуті питання щодо реалізації Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області протягом 2022-2024 років, пріоритетність олімпійських та не олімпійських видів спорту (I-III категорії), а також про аналіз подання річної звітності із фізичної культури і спорту та планування поточної роботи.