Відбудеться  12 районний  Турнір «Золоте поле Срібного»

07.05.2019 в 9:38

11 травня 2019 року о 10.00 на базі Срібненського НВК відбудеться  12 районний  Турнір «Золоте поле Срібного» з нагоди  вшанування  пам»яті  Героя  Соціалістичної  праці Антона Григоровича Черненка з таких видів спорту: футболу, міні-футболу, паркового волейболу, армреслінгу,  гирьового спорту, важкої атлетики, боротьби  дзюдо, настільного тенісу, шашок, шахів. Заявку  на участь подали  понад 190 спортсменів різних  вікових  груп; від учнів загальноосвітніх закладів до ветеранів спорту.

Для дітей та ветеранів спорту  також будуть організовані  ігрові  естафети  та конкурси.

Спортивний турнір «Золоте поле Срібного» започаткований у 2008 році  Федором Антоновичем Черненко  сином  знатного  хлібороба, бригадира  механізаторів Героя  соціалістичної  праці Черненка А.Г., який  проживав та  працював  в с. Срібне, залишив  добру  пам»ять  односельців.

За 12 років Турнір став  наймасштабнішим спортивним  змаганням не  лише  Покровського  району. В історії  Турніру учасниками змагань були команди  Великоновоселківського, Марянського, Ясинуватського  районів, міста Донецька  та  команда  родини Черненка. До складу суддійської команди завжди входили судді міжнародного класу та ФІФА. Об’єктивність і правильність суддівства завжди присутні на цьому турнірі.

За цей час в с.Срібне збудований  спортивний  майданчик  зі  штучним покриттям для гри в міні-футбол,  спортивний  майданчик з  вуличними  тренажерами, відремонтовано  спортивну залу Срібненського навчально-виховного  комплексу  в приміщенні створено музейну кімнату  та  установлено  меморіальну  дошку героя  ім»я  якого носить навчальний  заклад. Діти  мають  можливість займатись в   секції боротьби  дзюдо  районної  дитячо- юнацької спортивної  школи. Спортсмени колективу  фізичної  культури  Срібненської сільської  ради переможці  районних  та обласних  змагань з  різних  видів  спорту на звання  «Краще  спортивне  село».