День Вишиванки

18.05.2023 в 14:47

Працівники Покровської райдержадміністрації долучились до святкування Дня вишиванки. Голова РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв привітав усіх та відмітив наступне: “Вітаю з Днем вишиванки-символом національної свідомості та свободи ! У цей день важливо згадати про наше коріння,потрібно пам»ятати про те, звідки всі ми прийшли. Національна пам’ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати та розвивати! У День вишиванки хочу побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її успішною. Ми – Українці й зможемо все!”