В залі засідань райдержадміністрації відбулась виробнича нарада «Збір ранніх зернових культур та протипожежна безпека у 2020 році»

01.07.2020 в 13:34

01 липня 2020 року в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови Покровської райдержадміністрації Андрія Бондаренка відбулась виробнича нарада «Збір ранніх зернових культур та протипожежна безпека у 2020 році».

В заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Новіков, головний спеціаліст з питань інформаційного забезпечення райдержадміністрації Тетяна Масюк, начальник 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області Віталій Кінц, заступник начальника 9 ДПРЗ Володимир Журбенко, начальник відділу забезпечення заходів з попередження НС у Покровському районі 9 ДПРЗ Тетяна Наумова та керівники сільськогосподарських підприємств району.

В ході наради були розглянуті питання про організацію роботи щодо проведення збирання ранніх зернових культур урожаю 2020 року; про взаємодію командирів військових підрозділів та керівників сільськогосподарських підприємств під час проведення збиральних робіт; про переміщення сільськогосподарської техніки через блокпости, які розташовані на території Покровського району; про протипожежну безпеку та охорону праці під час жнив; про поводження з вибухонебезпечними предметами; про заходи боротьби з карантинними рослинами (амброзією полинолистою); та про програми державної підтримки та розвитку бізнесу сільгоспвиробників.

Нарада відбулась з дотриманням карантинних заходів.