В Покровському районі відбувся Відкритий кубок з карате

30.09.2019 в 9:00

28 вересня 2019 року у с.Гришине (Гришинська сільська рада)  відбувся Відкритий кубок Покровського району з карате JKA WF, в якому взяли участь більше 100 спортсменів з Покровського,Великоновоселківського, Мар’янського  районів, міст Курахове,  Мирноград , Покровськ ,Селидове та з Межова Дніпропертовської області. На урочистому  відкритті  учасників змагань привітали  голова Покровської районної ради Михайло Костюк, в.о голови райдержадміністрації Тетяна Радченко, начальник  відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Лозінська.  У загальнокомандному заліку учасники змагань отримали такі результати: 1 місце – команда Покровського району, 2 місце – команда Мар‘їнського району, 3 місце – команда Великоновосілківського району, 4 місце – команда з смт.Межова, 5 місце – спорстмени м. Селидове. Всі учасники змагань показали блискучі результати та вже тренуються до участі у  Відкритому кубку Донецької області, що відбудеться 20 жовтня у м.Курахове.