В Покровській райдержадміністрації пройшли урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

23.08.2019 в 13:03

23 серпня 2019 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України відбулись урочистості, в ході яких в.о голови райдержадміністрації Тетяна Радченко та голова районної ради Михайло Костюк привітали всіх присутніх та нагородили 6 працівників за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Покровського району, становлення української державності та з нагоди святкування Дня незалежності України Почесними грамотами Покровської райдержадміністрації і квітами та 3 працівників за плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди державного свята – Дня незалежності України Почесними грамотами Покровської районної ради, квітами та грошовими винагородами.