V ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДИКЕ ПОЛЕ. ШЛЯХ ДО ЄВРОПИ»

17.07.2021 в 23:23

V ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДИКЕ ПОЛЕ. ШЛЯХ ДО ЄВРОПИ»

Сьогодні голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко та голова районної ради Юрій Ключка прийняли участь у грандіозному одноденному фестивалі з потужною історичною та мистецькою складовою, живої історії на свіжому повітрі на березі штучного водосховища поблизу села Назарівка Нікольської територіальної громади.

Для учасників та численних глядачів впродовж дня були представлені вироби майстрів народної творчості, театралізовані вистави, експозиція предметів козацького побуту.

На захід завітало чимало поважних гостей, серед яких: голова Донецької облдержадміністрації Павло КИРИЛЕНКО його заступники, народний депутат України Дмитро ЛУБІНЕЦЬ та голови райдержадміністрацій та районних рад.

Також гостей фестивалю пригощали стравами національної кухні. На сцені виступали фольклорні колективи територіальних громад Донецької області.