Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня державної служби.

23.06.2021 в 15:00

23  червня 2021 року в залі засідань Покровської районної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби. Професія державних службовців полягає у виконанні завдань і функцій держави, допомогаючи громадянам у вирішені соціально важливих питань. Голова районної Покровської адміністрації Андрій Бондаренко висловив слова подяки за щоденну працю та побажав міцного здоров’я, мирного неба та Божого благословіння, а тим, хто тільки прийшов на державну службу вручив посвідчення.

До слів привітання приєднався голова Покровської районної ради Юрій Ключка, який зазначив, що довіра до влади починається самез державного службовця, адже щодня через установи проходять проблеми громадян, підприємств і організацій. Це не легка праця, вона потребує самовідданності, бажання служити людям і справжньої відданості своїй справі.

Після слів привітання відбулася урочиста частина нагородження Почесними грамотами за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків.