Участь в обласній консультативній зустрічі

02.06.2020 в 13:18

02 червня 2020 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Мороза відбулась обласна консультативна зустріч, яка проводилась з метою надання методологічної допомоги з питань формування спроможних територіальних громад Покровського району та міст Покровськ, Мирноград, Селидове, Новогродівка, відповідно до Перспективного плану формування територій громад  Донецької області.

Від Покровського району в заході взяли участь голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко, голова Покровської районної ради Михайло Костюк, заступник голови райдержадміністрації Сергій Новіков та голови сільських, селищних рад району.

В ході заходу присутні розглянули перспективний план формування громад на території Покровського району, мали змогу задати актуальні питання та заслухали Стратегію розвитку Донецької області до 2027 року.