Проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації соціальної сфери

13.08.2019 в 13:25

13 серпня заступник голови райдержадміністрації  Тетяна Радченко провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації  соціальної сфери, в ході якої присутні розглянули питання про підготовку  до святкування  Дня незалежності України в районі, про хід будівельних робіт  фельдшерського пункту в с.Новоолександрівка, про проведення районних дитячо-юнацьких конкурсів  «Панночка – україночка» та  «Козаки в країні виростають знов», про проведення спартакіади серед команд сільських, селищних рад району на звання «Краще спортивне село»,про підготовку та відзначення Дня фізичної культури та спорту та інші  організаційні  питання.