Переможці обласного конкурсу «Молода людина 2019 року».

01.07.2019 в 14:43

Напередодні Дня молоді Слов’янськ зустрічав найкращих представників молодого покоління Донеччини – шахтарів і металургів, науковців і спортсменів, лідерів молодіжних організацій і підприємців, працівників сільського господарства і соціальної сфери, держслужбовців і медиків, співробітників поліції й журналістів – на церемонії нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина 2019 року». Серед них була й делегація Покровського району.

Відкриваючи урочистості, голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць привітав усіх з прийдешніми святами – Днем Конституції України та Днем молоді, побажав успіхів та щасливого майбутнього у нашій чудовій державі.

Аграрний Покровський район у номінації «Молодий працівник сільського господарства року» представляли головний агроном агрофірми «Лисівська» Микита Кеба та заступник директора з тваринництва агрофірми «Єдність» Іван Безпалий, вони отримали дипломи лауреатів конкурсу.

А переможцями обласного конкурсу визнані: у номінації  «Молодий працівник соціальної сфери року» – Катерина Редькіна, практичний психолог районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; «Молодий державний службовець року» – Вікторія Чернишова, провідний спеціаліст служби управління персоналом Покровської райдержадміністрації.

????????????????????????????????????