Наближення пенсійних послуг до населення Сергіївки

05.07.2019 в 10:31

04 липня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадя № 1  Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела виїзний прийом громадян в Сергіївській сільській раді.

В ході виїзного прийому за консультаціями звернулися пенсіонери та  майбутні пенсіонери.

Олена Карабанова надала пояснення щодо окремих норм чинного пенсійного законодавства, автоматичного перерахунку пенсій у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму у липні, призначення пенсій, виплати пенсій за фактичним місцем проживання.

Головний спеціаліст повідомила жителів села про можливість звернення за додатковими питаннями за телефоном «гарячої лінії» або отримати інформацію з питань пенсійного забезпечення, зареєструвавшись на веб – порталі Пенсійного фонду України.

Покровського

об’єднаного управління