У Покровському районі відзначили День Державного Прапора України та День незалежності України

21.08.2020 в 11:36

21 серпня 2020 року напередодні Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України в Покровському районі відбулись урочистості, в ході яких голова райдержадміністрації Андрій Бондаренко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Новіков та заступник голови районної ради Володимир Руденко привітали всіх присутніх з Днем Державного Прапора України та з 29-ю річницею Дня незалежності України та побажали міцного здоров`я, добробуту, затишку у родинах, високих досягнень, успіхів у праці і нових звершень.

В ході свята за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди святкування Дня незалежності України 20 працівників райдержадміністрації та структурних підрозділів райдержадміністрації було нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації.

Захід відбувся з дотриманням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».