У Покровському районі проведені роботи по ремонту покрівлі фельдшерського пункту у селі Піщане

11.09.2019 в 13:20

З метою підготовки об’єктів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період у Покровському районі тривають роботи по ремонту амбулаторій та фельдшерських пунктів.

09 вересня 2019 року представниками районної державної адміністрації та  комунального некомерційного підприємства «Покровський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» обстежено повноту та якість виконаних робіт по капітальному ремонту покрівлі фельдшерського пункту у селі Піщане та встановлено дотримання термінів виконання робіт  та відповідність обсягів виконаних робіт.

Також тривають роботи по капітальному ремонту Гришинської амбулаторії та фельдшерського пункту у селі Сонцівка.