У комунальному закладі «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» проведено виробничу нараду

23.01.2020 в 15:27

23 січня 2020 року виконуючою обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Покровський районний центр первинної медико- санітарної допомоги» Тетяною Волковою проведено виробничу нараду з лікарями та середнім медичним персоналом закладу.
У ході наради були розглянуті результати роботи за 2019 рік, плани на поточний рік, щодо необхідності підвищення кваліфікації медичного персоналу, щодо взаємодії з органами місцевого самоврядування по вирішенню нагальних питань.
Особливу увагу було приділено наданню якісної медичної допомоги мешканцям району, проведенню профілактичної роботи та проведенню вакцинації. Також було обговорено ряд поточних питань задля забезпечення належної життєдіяльності закладів охорони здоров’я району.