Співпраця з соціальними партнерами

24.12.2021 в 15:30

22 грудня 2021 року фахівці Покровського МЦЗ прийняли участь у міському мотиваційно-профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», який організували відділ освіти Покровської міської ради Донецької області та Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».
Під час заходу, фахівець відділу активної підтримки безробітних Анна Неділько презентувала послуги служби зайнятості та особливості сучасного працевлаштування. До уваги учасників, серед яких були і студенти, була надана інформація щодо створення сучасних методів самопрезентацій, а саме: резюме, портфоліо та відеорезюме. Розглянули їх структуру, переваги, та як зробити документ якісним, креативним та цікавим.
Також присутні дізнались про онлайн сервіси служби зайнятості, а також можливість отримати інформацію щодо послуг служби зайнятості дистанційно .