Сьогодні, 29.06.2021 о 13.00 в залі засідань Мирноградської міської ради відбулося виїзне засідання та виїзна апаратна нарада колегії Покровської райдержадміністрації.

29.06.2021 в 18:34

Порядок денний засідання колегії:

– Про Програму зайнятості населення Покровського району Донецької області на 2021-2022 роки.

– Про дотримання вимог Указу Президента України від 08.11.2019 № 837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 № 1084 «Про запровадження облікової трудової діяльності працівника, фізичної особи – підприємця, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі» для забезпечення умов автоматичного призначення пенсій.

Після колегії голова Покровської раййонної адміністрації Андрій Бондаренко разом з першим заступником голови Сергієм Новіковим та заступником голови Володимиром Колосовим відвідали Мирноградську центральну міську лікарню та дитяче відділення Мирноградської центральної міської лікарні. Приміщення було оглянуте на наявність сучасних ремонтних робіт. Також був презентований на огляд новий сучасний рентген апарат, який допоможе з легкістю впоратися з діагностикою  великої кількісті захворілих.